Sprzedaż Przyczep Kempingowych

ALEXCAMP

Import, Zamiana, Sprzedaż Przyczep Kempingowych

Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę przyczep kempingowych na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzedaż Przyczep Kempingowych

W naszej ofercie znajdą Państwo używane przyczepy kempingowe różnego rodzaju. Zachęcamy do zakupu naszych przyczep kempingowych.

Sprzedaż Przyczep Kempingowych Alexcamp - Opinie Klientów

Sprawdź opinię naszych klientów.

Ocena:  Średnia: 5 na podstawie 19 ocen

Historia Firmy

Oferujemy Państwu sprzedaż przyczep kempingowych. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy.

HISTORIA FIRMY ALEXCAMP SIĘGA 1996 ROKU. WÓWCZAS ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA RODZINNE WAKACJE, NIECO INNE OD POPRZEDNICH, BOWIEM POSTANOWILIŚMY POŻYCZYĆ PRZYCZEPĘ OD PRZYJACIÓŁ. WYJAZD BYŁ NIEZWYKLE UDANY, DZIĘKI NIEMU ZACHWYCILIŚMY SIĘ KEMPINGAMI. OD TAMTEJ PORY, KORZYSTAMY Z WYGODNYCH PRZYCZEP PRZY KAŻDEJ MOŻLIWEJ OKAZJI.

POSIADAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE Z KEMPINGAMI ORAZ OGROMNĄ WIEDZĘ NA ICH TEMAT, KTÓRĄ POSTANOWILIŚMY WYKORZYSTAĆ W BIZNESIE. KARAWANING ZAFASCYNOWAŁ NAS TAK BARDZO, ŻE ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA ZAŁOŻENIE WŁASNEJ FIRMY. KLIENTOM OFERUJEMY SPRZEDAŻ PRZYCZEP KEMPINGOWYCH.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO UŻYWANE PRZYCZEPY KEMPINGOWE, KTÓRE SĄ IMPORTOWANE Z RÓŻNYCH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ. POSZCZEGÓLNE MODELE RÓŻNIĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ CENĄ ORAZ WYPOSAŻENIEM KEMPINGU. KAŻDY ZAINTERESOWANY ZNAJDZIE TUTAJ COŚ DLA SIEBIE.

OFERUJEMY POMOC I DORADZTWO PRZY DOKONYWANIU ZAKUPU. ZALEŻY NAM NA TYM, ABY NABYWCA DOPASOWAŁ PRZYCZEPĘ DO SWOICH WYMAGAŃ ORAZ POTRZEB.

PRAGNIEMY W TYM MIEJSCU NADMIENIĆ, ŻE OFEROWANE PRZEZ NAS PRZYCZEPY SĄ W PEŁNI BEZPIECZNE. ZANIM TRAFIĄ NA RYNEK PRZECHODZĄ BOWIEM SZCZEGÓŁOWY PRZEGLĄD TECHNICZNY WSZYSTKICH URZĄDZEŃ. POZYTYWNE WYNIKI TYCH BADAŃ ŚWIADCZĄ O TYM, ŻE SĄ ONE GOTOWE DO DALSZEJ EKSPLOATACJI.

NASZA FIRMA ZAPEWNIA WYSOKI POZIOM USŁUG. DLA NASZYCH KLIENTÓW WYBIERAMY TYLKO TO, CO NAJLEPSZE. W FIRMIE ALEXCAMP ZAJMUJEMY SIĘ KUPNEM, SPRZEDAŻĄ I ZAMIANĄ PRZYCZEP KEMPINGOWYCH W POLSCE. POLECAMY TAKŻE WSZELKIEGO RODZAJU AKCESORIA TYPU PRZEDSIONKI, BAGAŻNIKI NA ROWERY, ZACZEPY, SZYBY, LAMPY ITP. ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE SPROWADZANIEM MODELI NA ZAMÓWIENIE.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ TO PASJA, A NIE TYLKO BIZNES.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

Sprzedaż Przyczep Kempingowych - Raty

Jeśli interesuje Cię zakup przyczep kempingowych i chcesz zrobić to na raty, dobrze trafiłeś. Oferujemy zakup ratalny na przystępnych warunkach.

WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT SPRZEDAŻY RATALNEJ I LEASINGU:

CEZARY PUŁKA
DORADCA FINANSOWY

97-200 Tomaszów Mazowiecki
UL. Legionów 18
KOM. 513-199-878
[email protected]

Alexcamp - Kontakt i Dojazd

Na stronie znajdziecie Państwo dane kontaktowe do naszej firmy sprzedającej używane przyczepy kempingowe. Znajduje się tu również mapa dojazdu. Zapraszamy!

Kontakt:

E-Mail: [email protected]

Tel. +48 694 255 598

 

ADRES:

Ul. Spalska 8

97-200 Tomaszów Mazowiecki

MAPA DOJAZDU - KLIKNIJ